Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego w Głogowie Małopolskim

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
GŁOGÓW MŁP. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim. 19-latek kierujący hondą civic śmiertelnie potrącił 48-letniego mężczyznę. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.30. Według wstępnych ustaleń Policji, 19-letni kierowca hondy civic, jadąc krajową „dziewiątką” w kierunku centrum Głogowa Małopolskiego, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, potrącił mężczyznę. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie - pieszy najprawdopodobniej nie miał żadnych elementów odblaskowych.

Niestety, pomimo udzielonej na miejscu pomocy, życia 48-letniego mieszkańca powiatu sandomierskiego nie udało się uratować.

Kierowca hondy był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań. Zabezpieczono również samochód sprawcy potrącenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZOBACZ. Na os. Pobitno powstaje jeden z największych parków kieszonkowych

RZESZÓW. Urządzenia do ćwiczeń dla dzieci, scena plenerowa i plac zabaw – to część elementów, które pojawią się w jednym z największych tegorocznych parków kieszonkowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Dodatkowe połączenie z Jasionki do stolicy Włoch

RZESZÓW/JASIONKA. Od 29 października samoloty Wizz Air latają trzy razy w tygodniu z podrzeszowskiej Jasionki do Rzymu.

Rzeszów

Kwesta albertyńska na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. W dniach 1 i 2 listopada odbędzie się coroczna kwesta Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie. Środki zebrane do puszek przekazane zostaną na realizowane przez organizację działania wspierające...

Rzeszów

Włamanie do baru w centrum Rzeszowa. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

RZESZÓW. Podejrzany 24-latek przyznał się do winy i poddał się dobrowolnej karze.

Rzeszów

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz PCPR

RZESZÓW. Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie funkcjonują już w nowym miejscu.

Rzeszów

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Rzeszów

Wiemy, kto i za ile ozdobi świątecznie Rzeszów w tym sezonie

RZESZÓW. Nieco ponad 1,1 mln zł będzie kosztować świąteczne udekorowanie Rzeszowa. Ratusz wybrał już wykonawcę. Miasto rozbłyśnie świątecznie już 6 grudnia.

Rzeszów

Poranne kolizje na al. Sikorskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch kolizji doszło dzisiaj rano na al. Sikorskiego. Zdarzenia spowodowały spore utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Reklama