Rzeszów - Niedziela, 08.02.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

Dodano: 07.11.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek przed godz. 23:00 w Nowym Borku w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń, 59-letni kierowca volkswagena golfa, wyprzedzając kolumnę pojazdów, podczas zmiany pasa z lewego na prawy, potrącił pieszego, który prawdopodobnie znajdował się na środku jezdni. W pieszego uderzył jeszcze jadący za golfem ford. Niestety pieszy zmarł na miejscu, to 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

 
Źródło: fot. KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Naukowcy z UR chcą stworzyć aorozol na depresję

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski planuje przeprowadzić badania, które pomogą leczyć depresje jesienno-zimową.

Rzeszów

Targi Carpathia Fishing - jedyne takie wydarzenie dedykowane wędkarstwu na Podkarpaciu

W dniach 16-17 lutego 2019 roku w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Wędkarskie Carpathia Fishing.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19.

Rzeszów

Od dzisiaj po 22.00 nie kupisz alkoholu na Śródmieściu

RZESZÓW. Z dniem 1 lutego w życie wchodzi uchwała o ograniczeniu sprzedaży alkoholu na os. Śródmieście w Rzeszowie.

Rzeszów

Tereny zielone za Capital Park nie będą zabudowane. Mieszkańcy chcą zieleni, placu zabaw lub przedszkola i żłobka

RZESZÓW. Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, Andrzej Dec: „Myślę, że ta decyzja jest dobra”.

Rzeszów

1 lutego, od godz. 23.00 utrudnienia na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Trwają pracę związane z remontem wiaduktów kolejowych biegnących nad al. Wyzwolenia. 

Rzeszów

300 gram substancji psychotropowej u 32-latka z Rzeszowa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Sprawą 32-letniego mieszkańca Rzeszowa zajmuje się Prokuratura Rejonowa.

Reklama