Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Bratkowicach. Nie żyje 40-letni mężczyzna

Dodano: 01.09.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZOW. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragicznego wypadku, do którego doszło w Bratkowicach. 40-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godz. godz. 15:00 w miejscowości Bratkowice koło Rzeszowa. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu policjantów wynika, że 40-latek (mieszkaniec pow. rzeszowskiego) kierujący motocyklem marki romet, najprawdopodobniej podczas omijania pojazdu, stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili czynności niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.



Źródło: fot. KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa murem za wodnym placem zabaw. Spotkanie z mieszkańcami wciąż aktualne

RZESZÓW. Miało być szybko i sprawnie, a koniec końców może wyjść zgoła inaczej. 

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Trwa kompletowanie dokumentów do przetargu

W Wieloletniej Prognozie Finansowej miasta inwestycje wyceniono na 7,2 mln zł, a jej okres realizacji zamyka się w latach 2018-2023 rok.

Rzeszów

Wypadki rowerzystów. W Rzeszowie pijany 55-latek wjechał jednośladem w kierującą rowerem kobietę

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogach Podkarpacia doszło wczoraj do kilku zdarzeń z udziałem rowerzystów.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc odchodzi z SLD

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc zdecydował się na rezygnacje z członkostwa

Rzeszów

Co dalej z basenami solankowymi? Miasto nie porzuca inwestycji

RZESZÓW. Miasto poszukuje alternatywnej przestrzeni do stworzenia basenów solankowych.

Rzeszów

Możliwe burze z gradem i silny wiatr, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h

Reklama