Rzeszów - Środa, 01.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

Dodano: 16.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 20:00 we wsi Łąka w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 33-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki honda, jadąc w kierunku Łukawca, zderzył się z suzuki grand vitarą. Samochodem kierowała 48-letnia kobieta. Jechała w tym samym kierunku co motocyklista i skręcała w lewo na posesję. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przesz załogę pogotowia ratunkowego, 33-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.

Kobieta kierująca suzuki była trzeźwa. Po zdarzeniu, z uwagi na stan zdrowia, została przewieziona do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli również pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Reklama