Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

Dodano: 16.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 20:00 we wsi Łąka w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 33-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki honda, jadąc w kierunku Łukawca, zderzył się z suzuki grand vitarą. Samochodem kierowała 48-letnia kobieta. Jechała w tym samym kierunku co motocyklista i skręcała w lewo na posesję. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przesz załogę pogotowia ratunkowego, 33-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.

Kobieta kierująca suzuki była trzeźwa. Po zdarzeniu, z uwagi na stan zdrowia, została przewieziona do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli również pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Reklama