Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Spisowy weekend w Rzeszowie

Dodano: 23.09.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

W sobotę (25 września) w godz. 15:00 – 19:00 na rzeszowskim Rynku odbędzie się Piknik Spisowy z licznymi atrakcjami, w tym konkursami i koncertami. Tego samego dnia, o godz. 19:00 w rzeszowskim Urban Lab (ul. 3 Maja 13) odbędzie się Noc Spisowa.

Dzień później (26 września) Urban Lab organizuje Rodzinną Niedzielę Spisową, która rozpocznie się o godz. 8:00 i potrwa do godz. 16:00.

Spisowy weekend w Rzeszowie (HARMONOGRAM):

25.09, sobota, Rynek Piknik Spisowy, godz. 15.00 – 19.00
  • 15.00 – 19.00 animacje, gry, zabawy, popcorn, wata cukrowa, warkoczyki, malowanie buziek, konkursy, pokazy baniek mydlanych
  • 16.00 rozpoczęcie na scenie
  • 16.00 – 16.15 konkursy, animacje
  • 16.15 – 17.00 The Foxcats
  • 17.00 – 17.15 konkursy, animacje
  • 17.15 – 18.00 Patryk Mateja
  • 18.00 – 18.30 konkursy, animacje
  • 25.09, Noc Spisowa, sobota, Urban Lab, godz. 19.00 – 01.00
  • 19.00 – 01.00 Spisz się z Prezydentem
  • 19.00 – 01.00 flipery
  • 19.00 – 23.00 degustacja dań indyjskich restauracji Bollywood Masala
  • 20.00 – 23.00 pokaz sushi
  • 23.00 – 01.00 pokaz filmów krótkometrażowych z festiwalu Euroshorts 2020

26.09, Rodzinna Niedziela Spisowa, niedziela, Urban Lab, godz. 8.00 – 16.00
  • gry, animacje, zabawy dla dzieci, warsztaty plastyczne, flipery, warkoczyki, malowanie buziek, koncerty Mobilnej Filharmonii, duże piankowe klocki, fontanna czekoladowa, pokazy baristów, degustacja kawy
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Reklama