Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Spotkanie z artystami i siatkarzami przed charytatywnym „Meczem o wszystko”

Dodano: /

RZESZÓW. W środę, 11 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej Podpromie odbędzie się charytatywny „Mecz o wszystko”, w którym rzeszowscy siatkarze zmierzą się z polskimi artystami. Zanim jednak zobaczymy zmagania gwiazd na boisku, będzie okazja zobaczyć ich na konferencji przedmeczowej w Millenium Hall, która odbędzie się o godzinie 15:30,w strefie obok Pizza Hut.

„Mecz o wszystko” organizuje Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI”. Fundusze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przeznaczone na wsparcie rodzin z terenów Opolszczyzny, które ucierpiały w wyniku tegorocznej powodzi. Dzięki ofiarności mieszkańców Podkarpacia Fundacja PIERSI wesprze powodzian w odbudowie ich domostw i przywracaniu „normalności” do życia mieszkańców z terenów dotkniętych powodzią. Potrzeby są ogromne, od osuszaczy, urządzeń grzewczych i specjalistycznych materiałów budowlanych po meble, odzież i sprzęty AGD.

Drużyny siatkarskie to czołówka krajowa i europejska, z takimi gwiazdami jak m.in.: Milena Sadurek, Krzysztof Ignaczak, Gabriela Polańska, Michał Ruciak, Jan Such, Marek Karwasz, a także Agnieszka Korneluk, Katarzyna Wenerska, Magdalena Jurczyk, Bruna Honório, Paweł Zatorski, Bartosz Bednorz, Karol Kłos i Klemen Čebulj.

Reklama

W drużynie artystów polskich wystąpią: Czadoman, Michał Wiśniewski, Zenek Martyniuk, Weronika i Zygmunt Chajzer, Agnieszka Litwin, Misheel Jargalsaikhan, Bartosz Gajda, Irek Bieleninik, Konrad Baum, Krzysztof Ignaczak, Daniel Wieleba, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Jan Niezbendny, Jacek Szalacha, Andrzej „Niuniek”Misztal, Daniel Wieleba, Mariusz Ambrożuk, Zbigniew” Dziadek” Moździerski , Adam „Asan” Asanov i inni.

Zanim jednak zobaczymy zmagania gwiazd na boisku porozmawiamy z nimi podczas konferencji przedmeczowej w Millenium Hall. Środa, godz. 15:30, poziom 0 obok Pizza Hut. Wstęp bezpłatny.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W każdą środę tego roku bezpłatne porady i badania w NFZ

RZESZÓW. Aby skorzystać z porad oraz badań nie potrzebujemy żadnych dokumentów.

Rzeszów

Wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej w Google Maps uwzględni Rzeszów?

RZESZÓW. Ratusz zapewnia, że usługa zostanie wprowadzona w przyszłym roku.

Rzeszów

Pierwsze miejsce dla Rzeszowa za wydatki inwestycyjne

RZESZÓW. Statuetka trafi w ręce władz miasta dopiero 2 października.

Rzeszów

Bilety semestralne dla studentów już dostępne

RZESZÓW. Cena za bilet na wszystkie linie komunikacji miejskiej wynosi 188 zł.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Al. Rejtana i ul. Popiełuszki

RZESZÓW. W godzinach od 23:00 do 06:00 nastąpi przerwa w dostawie wody zimnej i ciepłej.

Rzeszów

Ofiarą oszustwa została 75-latka z Rzeszowa. Sprawca zadzwonił w imieniu siostrzenicy

RZESZÓW. Wczoraj ofiarą oszustów padła 75-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

W ratuszu gościła firma budująca monorail. Marcin Warchoł ma pomóc w realizacji tematu

RZESZÓW. Ratusz nie ustaje w próbach, aby monorail wreszcie znalazł się w przestrzeni publicznej miasta.

Rzeszów

Otwarto nowy hotel w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka [FOTO]

RZESZÓW. Budowa hotelu trwała zaledwie 13 miesięcy.

Reklama