Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Pod koniec sierpnia policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą rzeszowskiej komendy uzyskali informację o mężczyźnie sprzedającym podrobioną odzież na giełdzie przy ul. Spichlerzowej. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Nowego Sącza, który handlował podrobionymi ciuchami znanych światowych marek, t-shirtami i bluzami.

Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 180 sztuk odzieży. Ciuchy oznaczone były podrobionymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów. Cechowała je niska jakość wykonania oraz niska cena.

Funkcjonariusze skontaktowali się z przedstawicielami pokrzywdzonych producentów, od których przyjęli wnioski o ściganie oraz wszczęli postępowanie przygotowawcze.

Za handel podrobionymi artykułami znanych światowych marek, 20-latkowi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

100 tys. zł na stypendia dla artystów w Rzeszowie. Rusza nabór wniosków

RZESZÓW. 100 tys. zł – taką kwotę miasto zamierza przeznaczyć w tym roku na stypendia dla artystów. 1 kwietnia rozpoczyna się nabór wniosków do nowego programu.

Rzeszów

Wiemy, kto przebuduje stadion na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie wybrał firmę, która zajmie się przebudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny w nowej lokalizacji [PROGRAM]

RZESZÓW. Nie na rzeszowskim Rynku, a na terenie przy fontannie multimedialnej odbędzie tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Zobaczcie, jak prezentuje się niezwykle bogaty program wydarzenia.

Rzeszów

1 kwietnia startuje sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ostatnie przygotowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wtorek, 1 kwietnia rozpocznie się sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstała łąka krokusowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W samym centrum Rzeszowa powstał krokusowy dywan utworzony z tysięcy kwiatów. Projekt powstała w ramach programu „Zielony Fundusz dla Rzeszowa”.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł Europejskiego Miasta Sportu. Powstała specjalna strona internetowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił specjalną stronę internetową dedykowaną wszelkim informacjom związanym z przygotowaniami do walki o tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Rzeszów

Zmiany organizacyjne w Rzeszowskich Piwnicach. Nowa, krótsza trasa

RZESZÓW. W związku z trwającymi pracami w północno-zachodniej części Rynku, od piątku 28 marca w Rzeszowskich Piwnicach wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne. Zwiedzający będą korzystali z nowej, skróconej trasy.

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Reklama