Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W nowym sezonie 2019/2020 nowym trenerem drużyny Developres SkyRes Rzeszów zostanie Stephane Antiga.

DevelopRes SkyRes Rzeszów ogłosił, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi Stephane Antiga, były trener reprezentacji Polski oraz ONICO Warszawa.

Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły. Jeszcze nie tak dawno mówiło się o tym, że Antiga ma poprowadzić drużynę mistrza Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Warto przypomnieć, że DevelopRes SkyRes Rzeszów w zakończonym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet zajął trzecie miejsce. W meczach o brązowy medal drużynę prowadził już Bartłomiej Dąbrowski, który wcześniej był asystentem Lorenzo Micellego. Włoch został zwolniony po przegranym półfinale z ŁKS-em Commercecon Łódź.
Źródło: www.lsk.pls.pl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Rzeszów

Kolejne inwestycje w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ruszyły prace na kolejowej trasie z Rzeszowa do Strzyżowa n/Wisłokiem. Nowe przystanki ułatwią dostęp do kolei, a mijanki zapewnią możliwość większej liczby połączeń.

Rzeszów

Na rzeszowskich Bulwarach powstanie nowa podłoga taneczna

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem powstanie nowa, wytrzymała podłoga taneczna. Będzie wykorzystywana m.in. podczas miejskich potańcówek.

Reklama