Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Straż Miejska w Rzeszowie przejmie dwa samochody od Urzędu Miasta

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W informacji mowa o dwóch samochodach osobowych, które od Urzędu Miasta Rzeszowa otrzyma Straż Miejska. Przekazanie związane jest z zakupem przez Ratusz dwóch nowych samochodów elektrycznych.

W kwietniu informowaliśmy o zakupie przez Urząd Miasta w Rzeszowie dwóch nowych samochodów elektrycznych. Chodzi o renault kangoo, za które miasto zapłaciło łącznie 352 tys. zł. Okazuje się, że na nowej inwestycji miasta skorzysta również Straż Miejska w Rzeszowie.

„Kupiliśmy dwa elektryczne samochody, które zastąpią stare modele. Straż Miejska nie posiada wiele samochodów więc postanowiliśmy ich wesprzeć” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Zgodnie z informacją Oddziału Gospodarczego miasta Rzeszów do Straży Miejskiej trafi kia carnival z przebiegiem 400 tys. km oraz 4 letni ford mondeo z 120 tys. km na liczniku.

Obecnie Urząd Miasta dysponują flotą czterech samochodów: dwoma elektrykami, o których wspominaliśmy oraz 3 letnim seatem z przebiegiem 100 tys. i nową skodą kodiaq.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Rzeszów

Aktorzy „Siemaszki” zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

RZESZÓW.Do Oksany Czerkaszyny powędrowała nagroda indywidualna dla najlepszej aktorki.

Rzeszów

Na os. Kotuli powstanie wodny plac zabaw. Mieszkańcy protestują [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Mieszkańcy osiedla są przeciwko lokalizacji atrakcji.

Reklama