Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Studencki korowód przejdzie ulicami Rzeszowa. Będą utrudnienia w ruchu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W piątek w Rzeszowie rozpoczną się dwudniowe Rzeszowskie KultURalia Studenckie. Ulicami Rzeszowa przejdzie studencki korowód. Spodziewane są utrudnienia w ruchu.
 
Uczestnicy wydarzenia zbiorą się o godzinie 17:00 na rzeszowskim Rynku. Około godz. 18:50 barwny korowód wyruszy w kierunku miasteczka akademickiego przy ul. Cichej. Studenci przejdą ulicami: Słowackiego, Szopena, Kilara, Trasą Zamkową, Kopisto, Podwisłocze, Kwiatkowskiego do ul. Cichej, gdzie dotrą około godz. 20:00.
 
Uczestnicy korowodu będą poruszali się prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewej strony pochodu. Na jego trasie funkcjonariusze blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch. W razie konieczności, będą zamykać mijane przez studentów ulice.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na ul. Grottgera w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Reklama