Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Świąteczne Miasteczko 2023. Trwają poszukiwania wystawców

Dodano: 07.11.2023 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie. Trwa rekrutacja wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Świąteczne Miasteczko stanie na rzeszowskim Rynku od 2 grudnia i będzie funkcjonowało do 7 stycznia 2024 r. Organizatorzy zapewniają, że na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Szczegóły zostaną ogłoszone już wkrótce.

W ramach Świątecznego Miasteczka odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje oferty zaprezentuje maksymalnie 20 wystawców.

Obecnie trwa poszukiwanie firm, stowarzyszeń i osób prywatnych chętnych do udziału w jarmarku, których produkty i asortyment obejmują przynajmniej jedną z kategorii: rękodzieło, produkty spożywcze regionalne i rzemieślnicze, kosmetyki i biżuteria, atrakcyjne, oryginalne lub unikatowe produkty lub usługi, nawiązujące do bożonarodzeniowego charakteru jarmarku.

Zainteresowani wystawcy proszeni są o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych (dostępny na stronie Estrady Rzeszowskiej) na adres: jarmarkrzeszow@gmail.com

Wystawcy mogą również zadawać pytania drogą mailową lub telefonicznie: 500 048 200. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2023 r. do godz. 9:00.


 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Szkoła przy al. Rejtana zyska zewnętrzną windę

RZESZÓW. Będzie to udogodnienie dla uczniów poruszających się na wózkach inwalidzkich lub czasowo niepełnosprawnych.

Rzeszów

W piątek i w sobotę elektrociepłownia przy ul. Matuszczaka będzie hałasować

RZESZÓW. Na terenie elektrociepłowni Fenice przy ul. Matuszczaka będą prowadzone specjalistyczne prace polegające na wydmuchu pary wodnej przez kocioł. większym hałasem.

Rzeszów

Ul. Myśliwska będzie oświetlona

RZESZÓW. Na ulicy Myśliwskiej na os. Pogwizdów Nowy powstanie oświetlenie. Inwestycja była jednym z zadań zgłoszona do tzw. kontaktów osiedlowych, w trakcie kampanii wyborczej Konrada Fijołka, które zobowiązał się realizować już jako...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały trzy kolejne pojemniki na elektroodpady. Łącznie w mieście jest już 38 miejsc, gdzie można oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Kolejny krok w sprawie utworzenia drogi rowerowej z Rzeszowa do Łańcuta

RZESZÓW. Około 20 kilometrów długości ma mieć trasa rowerowa, która połączy Rzeszów z Łańcutem. We wtorek prezydent Konrad Fijołek rozmawiał z władzami sąsiednich gmin o możliwościach jej przebiegu.

Rzeszów

Rzeszowskie Pogotowie ma nowe ambulanse

RZESZÓW. Trzy nowe ambulanse trafiły do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z POIiŚ, z budżetu wojewody podkarpackiego oraz dzięki wsparciu Miasta Rzeszów.

Rzeszów

Od 1 lutego droższe bilety komunikacji miejskiej. Koniec bezpłatnych przejazdów dla bezrobotnych

RZESZÓW. Od 1 lutego 2022 r. za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej zapłacimy więcej. 

Rzeszów

Rzeszowski Bon Żłobkowy - nabór wniosków

RZESZÓW. Ponad 500 dzieci korzystało regularnie z bonu żłobkowego w Rzeszowie w ubiegłym roku. Aby móc z niego nadal korzystać, konieczne jest złożenie wniosku o przedłużenie świadczenia.  

Reklama