Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Świąteczne Miasteczko 2023. Trwają poszukiwania wystawców

Dodano: 07.11.2023 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie. Trwa rekrutacja wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Świąteczne Miasteczko stanie na rzeszowskim Rynku od 2 grudnia i będzie funkcjonowało do 7 stycznia 2024 r. Organizatorzy zapewniają, że na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Szczegóły zostaną ogłoszone już wkrótce.

W ramach Świątecznego Miasteczka odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje oferty zaprezentuje maksymalnie 20 wystawców.

Obecnie trwa poszukiwanie firm, stowarzyszeń i osób prywatnych chętnych do udziału w jarmarku, których produkty i asortyment obejmują przynajmniej jedną z kategorii: rękodzieło, produkty spożywcze regionalne i rzemieślnicze, kosmetyki i biżuteria, atrakcyjne, oryginalne lub unikatowe produkty lub usługi, nawiązujące do bożonarodzeniowego charakteru jarmarku.

Zainteresowani wystawcy proszeni są o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych (dostępny na stronie Estrady Rzeszowskiej) na adres: jarmarkrzeszow@gmail.com

Wystawcy mogą również zadawać pytania drogą mailową lub telefonicznie: 500 048 200. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2023 r. do godz. 9:00.


 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Rzeszów

Nowe szczegóły dotyczące wypadku na budowie przy ul. Bałtyckiej

RZESZÓW.  Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej.

Rzeszów

Będzie kolejny przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Radni podczas wtorkowej sesji przekazali 1,2 mln zł na budowę prawoskrętu przy Filharmonii Podkarpackiej.

Rzeszów

Zmarł prof. Stanisław Kuś, wieloletni rektor Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. W wieku 95 lat odszedł prof. dr. hab. inż. Stanisław Kuś, doktor honoris causa PRz, wieloletni Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama