Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

Dodano: 08.11.2021 r.

fot. Estrada Rzeszowska
fot. Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.
 
W tym roku gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe – jedna od strony Ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. Nie zabraknie również wyjątkowych dekoracji świetlnych oraz oczywiście stoisk ze świątecznymi ozdobami i innymi produktami od regionalnych dostawców.
 
Na odwiedzających miasteczko będą czekały liczne atrakcje. Już dzień po jego otwarciu, 5 grudnia, rynek odwiedzi św. Mikołaj ze swoją barwną paradą, połączoną z wręczaniem prezentów. Inne atrakcje miasteczka to m.in. warsztaty artystyczne dla rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt sportowy dla najmłodszych.
 
Do 15 listopada miasto poszukuje wystawców z regionu, którzy będą oferowali swoje produkty odwiedzającym miasteczko.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Protest w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Pracownicy są niezadowoleni z płac

RZESZÓW. Pracownicy manifestują swoje niezadowolenie z niskich płac nosząc żółte wstążki na znak ogólnopolskiego protestu.

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Reklama