Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Świąteczny konwój Radia ZET przyjedzie do Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już wkrótce Świąteczny konwój Radia ZET wyruszy w trasę Polsce i odwiedzi 8 polskich miast, w tym m.in. Rzeszów, Gliwice, Opole, Wrocław i Bielsko Białą.

Podróż świątecznego konwoju Radia ZET rozpocznie się 8 grudnia 2022 r. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Rzeszów. Konwój odwiedzi Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku. Zlokalizowany będzie przy ul. Słowackiego. Całe wydarzenie poprowadzi znany z anteny Radia ZET – Kamil Nosek.

Od godz. 14:00 do godz. 19:00 na mieszkańców będą czekać liczne atrakcje, w tym m.in. konkursy z nagrodami, warsztaty kulinarne, strefa animacji plastycznych i karaoke, strefa gotowania czy fotobudka na kartki świąteczne.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studentka architektury na Politechnice Rzeszowskiej zaprojektowała sanatorium w Birczy [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studentka studiów pierwszego stopnia kierunku architektura Edyta Wysocka w ramach pracy dyplomowej inżynierskiej wykonanej pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Marka Gosztyły stworzyła projekt architektoniczny sanatorium w Birczy.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Turcji i Bułgarii. Nowe połączenia lotnicze od czerwca

RZESZÓW/JASIONKA. 2 czerwca 2021 roku ruszają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Antalyi w Turcji, a 29 czerwca do Warny w Bułgarii. Loty będą realizowane raz w tygodniu – we wtorki do Bułgarii...

Rzeszów

Wrocławscy policjanci z psami pomagają w poszukiwaniu Mariusza Michalika

RZESZÓW. Już blisko 2,5 miesiąca trwają poszukiwania 25-letniego Mariusza Michalika, który zaginął 5 stycznia br. W tym tygodniu akcję poszukiwawczą wsparli funkcjonariusze z Wrocławia wraz ze specjalnie wyszkolonymi psami.

Rzeszów

Powstanie II linia ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła z Grupy PGE przygotowuje się do budowy II linii technologicznej w Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie. Projekt zostanie zakończony w 2023 roku.

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Ogłoszono wyniki konsultacji społecznych z mieszkańcami w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. W konsultacjach udział wzięło 4087 mieszkańców (70 głosów było nieważnych).

Rzeszów

Trwa budowa kładek rowerowych w Rzeszowie. Utrudnienia dla pieszych przy moście Lwowskim

RZESZÓW. W związku z budową kładki rowerowej, przy moście Lwowskim zamknięto schody dla pieszych.

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Rzeszów

Nowy pojazd dla rzeszowskich strażaków

RZESZÓW. Rzeszowscy strażacy zyskali nową drabinę mechaniczną marki Rosenbauer model L42A-XS. Zakup pojazdu o wartości około 2,5 mln zł., został współfinansowany ze środków unijnych.

Reklama