Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Światełko dla Pawła Adamowicza na rzeszowskim Rynku. Dzisiaj o 20.00

Dodano: 14.01.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z atakiem nożownika na prezydenta Gdańska, Rebelianty Podkarpackie organizują akcję „Światełko – myślami z Pawłem Adamowiczem”.

„Zapalmy razem światełko i w milczeniu prześlijmy dobre myśli i modlitwy dla prezydenta Pawła Adamowicza” – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Akcja ma się odbyć 14 stycznia o godzinie 20.00 na rzeszowskim Rynku. Podobne wydarzenie organizowane jest m.in. w Mielcu i Przemyślu.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest grupa Rebelianty Podkarpackie. Link do wydarzenia TUTAJ.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będą rzadziej odbierać śmieci?

RZESZÓW. Na wtorkowej sesji Rady Miasta zapadnie decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców domów jednorodzinnych w Rzeszowie. 

Rzeszów

W Rzeszowie będzie rondo im. Władysława Bartoszewskiego?

RZESZÓW. Dziś XXXIII sesja Rady Miasta. Jednym z tematów będzie nadanie nazwy nowemu rondu na os. Staromieściu.

Rzeszów

W Pro-Familii otwarto Centrum Chorób Piersi

RZESZÓW. W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia powstało Centrum Chorób Piersi. Miejsce to oferuje kobietom dostęp do szybkiej i kompleksowej diagnostyki oraz m.in. nowoczesnego leczenia chirurgicznego.  

Rzeszów

Nowe inwestycje w "Dworzysku". Powstanie 400 miejsc pracy

RZESZÓW. Na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” powstanie 400  kolejnych nowych miejsc pracy oraz pojawią się kolejne inwestycje o wartości 20 mln euro.

Rzeszów

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Reklama