Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

„Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa testowi na obecność koronawirusa został poddany w środę rano. Test potwierdził obecność koronawirusa. Prezydent przebywa obecnie w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie. Jego stan jest dobry.” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik Prezydenta.

Kilku pracowników Urzędu Miasta, które miały kontakt z Prezydentem, zostało w środę poddanych testom na obecność koronawirusa. Wszyscy otrzymali wyniki negatywne.  

O tym jak długo Tadeusz Ferenc pozostanie w szpitalu, zdecydują lekarze.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Rzeszowie. Nie żyje 47-letnia kobieta

RZESZÓW. Mieszkanka Rzeszowa została śmiertelnie potrącona przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjadą nowe, elektryczne Solarisy

RZESZÓW. W grudniu na ulice Rzeszowa wyjadą nowe autobusy zasilane energią elektryczną. Tym razem to 9-metrowe Solarisy, które będą wykorzystywane głównie do obsługi mniej popularnych linii.

Rzeszów

Od 6 listopada zmiana organizacji ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 6 listopada zmieni się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Matejki.

Reklama