Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Dodano: 14.01.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

„Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa testowi na obecność koronawirusa został poddany w środę rano. Test potwierdził obecność koronawirusa. Prezydent przebywa obecnie w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie. Jego stan jest dobry.” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik Prezydenta.

Kilku pracowników Urzędu Miasta, które miały kontakt z Prezydentem, zostało w środę poddanych testom na obecność koronawirusa. Wszyscy otrzymali wyniki negatywne.  

O tym jak długo Tadeusz Ferenc pozostanie w szpitalu, zdecydują lekarze.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny etap modernizacji stadionu Grunwaldu Budziwój

RZESZÓW. Budowa piłkochwytów, fundamentów pod maszty oświetleniowe i naprawa nawierzchni boiska treningowego. To kolejne prace, jakie zostaną wykonane na stadionie Grunwaldu Budziwój. 

Rzeszów

Straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. 58-latka trafiła do szpitala

TYCZYN. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Tyczynie. 58-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni, a następnie na łąkę. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

Możliwie utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca Jednego Ducha"

RZESZÓW. W czwartek 8 czerwca, w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha", w którym uczeestniczyć może nawet ponad 20 tys. osob. 

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Zmiany w organizacji ruchu

RZESZÓW. Rozpoczął się ważny etap przebudowy ul. Warszawskiej w Rzeszowie - przebudowa przejazdu kolejowego na ul. Myśliwskiej.

Rzeszów

Wielkie ściganie na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Najlepsi polscy żużlowcy w czwartek będą po raz kolejny rywalizować w Rzeszowie.

Rzeszów

Studencki korowód przejdzie ulicami Rzeszowa. Będą utrudnienia w ruchu

​RZESZÓW. W piątek w Rzeszowie rozpoczną się dwudniowe Rzeszowskie KultURalia Studenckie. Ulicami Rzeszowa przejdzie studencki korowód. Spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie trwają przygotowania do inauguracji sezonu kąpielowego

RZESZÓW. 10 czerwca rozpocznie się tegoroczny sezon letni na rzeszowskich kąpieliskach. Zarówno na basenach ROSiR, jak i Żwirowni trwają intensywne przygotowania do jego inauguracji.

Rzeszów

Przy hali Podpromie uruchomiono stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Kontrole prowadzone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6.00 do 9.00.

Reklama