Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W weekend w Rzeszowie odbędzie się jedna z największych imprez masowych w regionie. Chodzi o Targi Budownictwa organizowane w hali Podpromie. W związku z koronawirusem, organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Targi Budownictwa EXPO DOM to jedne z największych w Polsce targów z branży budowlanej. Targi co roku odwiedza blisko 15 tys. osób a swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z regionu, polski i zagranicy.

Targi odbędą się w najbliższy weekend, tj. 6 – 8 marca 2020 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie. Będzie to Jubileuszowa, 25. edycja. Na imprezie swoje oferty materiałów  budowlanych i wykończeniowych zaprezentuje ponad 200 wystawców. Będą specjalne promocje i rabaty. Podczas imprezy odbędą się także Targi Nieruchomości z udziałem najważniejszych deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie. Wydarzeniu towarzyszą dwa kongresy dotyczące nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budownictwa infrastrukturalnego oraz szkolenia na temat budowlanego rynku pracy.

Targi Budownictwa EXPO DOM w piątek i sobotę, 6 i 7 marca, można zwiedzać w godz. 10.00-18.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Bezpłatny wstęp na targi przysługuje uczestnikom wspomnianych wyżej kongresów (w dniu, kiedy te kongresy się odbywają): I Podkarpackiego Kongresu Budownictwa Infrastrukturalnego (6 marca) oraz III Kongres Smart Project, Building & City (7 marca). Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować udział poprzez formularz internetowy. Nie wymagana jest żadna opłata, trzeba jednak wypełnić zgłoszenie do 4 marca. Istnieje również możliwość rejestracji telefonicznie: 515 897 356 lub mailowo: rejestracja@targirzeszowskie.pl.
 
Reklama
Oświadczenie organizatora Targów w związku z koronawirusem

W związku z informacjami o koronawirusie COVID-19, podczas organizowanych w Rzeszowie Targów Budownictwa EXPO DOM 6-8 marca 2020 zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Na Hali PODPROMIE umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie na bieżąco monitorują komunikaty Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) i polskiego Ministerstwa Zdrowia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolizja na ścieżce rowerowej przy al. Powstańców Warszawy. Pijany 62-latek wjechał w 16-latkę

​RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu miał 62-letni kierowca jednośladu, który spowodował kolizję z 16-letnią rowerzystką.

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Reklama