Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

Dodano: 06.03.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczął się przetarg na roboty budowlane na Stadionie Miejskim „Stal” związane z poprawą toru żużlowego. Remont powinien się zakończyć do 15 kwietnia 2019 roku.

Do zadań przyszłego wykonawcy należeć będzie likwidacja falistości bandy stałej, wymiana 8 słupów z przegubami do mocowania lamp sygnalizacyjnych za bandą wraz z dostawą 1 słupka zapasowego, regulacja krawężnika po wewnętrznej stronie toru o łącznej długości ok. 200 m wraz z pomalowaniem go na całej długości białą farbą oraz naprawa ubytków nawierzchni w parku maszyn i na podjeździe do niego.

Zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiot zamówienia powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br., natomiast wykonawców zainteresowanych remontem ratusz pozna 14 marca podczas otwarcia ofert.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Reklama