Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Tragedia nad wodą w Rudnej Małej. Utonęło dwóch mężczyzn

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RUDNA MAŁA. Dwóch mężczyzn w wieku 36 i 43 lat utonęło w zbiorniku wodnym w Rudnej Małej. Obaj to mieszkańcy Rzeszowa. Ich ciała wyłowili strażacy.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu. Około godz. 15.30, dyżurny miejski otrzymał informację, że w zbiorniku wodnym w Rudnej Małej, najprawdopodobniej utonęło dwóch mężczyzn. Skierowani na miejsce funkcjonariusze, potwierdzili tę informację. Ciała mężczyzn wyciągnęli z wody strażacy. To 36 i 43 latek. Obaj byli mieszkańcami Rzeszowa. Jak ustalili mundurowi, w miejscu, gdzie doszło do tego zdarzenia obowiązuje zakaz kąpieli.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczność tej tragedii. Decyzją prokuratora, ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwa projekty rzeszowskiego samorządu w finale konkursu Polskiej Agencji Prasowej

RZESZÓW. W konkursie udział wzięło 181 jednostek samorzadu terytorialnego.

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Reklama