Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Tragedia w Trzebosi. 35-letnia kobieta zatruła się czadem

Dodano: 19.01.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. 35-letnia kobieta jest kolejną ofiarą tlenku węgla w regionie. Od początku sezonu grzewczego na Podkarpaciu, na sutek zatrucia czadem zmarło 3 osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z domów rodzinnych w miejscowości Trzeboś, niedaleko Rzeszowa. - Kobieta najprawdopodobniej zatruła się toksycznym czadem w łazience, w której zainstalowany był piecyk gazowy do podgrzewania wody – informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Od początku sezonu grzewczego podkarpaccy strażacy interweniowali już 67 w zdarzeniach związanych z tlenkiem węgla (18 razy w tym roku). Na skutek zatrucia zmarło do tej pory 3 osoby.

 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Reklama