Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Tragedia w Trzebosi. 35-letnia kobieta zatruła się czadem

Dodano: 19.01.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. 35-letnia kobieta jest kolejną ofiarą tlenku węgla w regionie. Od początku sezonu grzewczego na Podkarpaciu, na sutek zatrucia czadem zmarło 3 osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z domów rodzinnych w miejscowości Trzeboś, niedaleko Rzeszowa. - Kobieta najprawdopodobniej zatruła się toksycznym czadem w łazience, w której zainstalowany był piecyk gazowy do podgrzewania wody – informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Od początku sezonu grzewczego podkarpaccy strażacy interweniowali już 67 w zdarzeniach związanych z tlenkiem węgla (18 razy w tym roku). Na skutek zatrucia zmarło do tej pory 3 osoby.

 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

RZESZÓW. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Rzeszów

Prawie 11 mln zł dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. Chodzi o zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Projekt UR pt.: „Przyjazny nURt” – rozwój dostępności UR został wyróżniony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Rzeszów

Trzy linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem. Powód: dostosowanie czasów przejazdu

RZESZÓW. 9 grudnia br. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii 6, 30 i 46.

Rzeszów

Kary za niesegregowanie śmieci i zniżka za kompostownik. Jest zgoda radnych

RZESZÓW. Oba projekty uchwały zostały zaakceptowane przez radnych na wczorajszej sesji Rady Miasta .

Rzeszów

Spalarnia przy ul. Ciepłowniczej przyjmie odpady z Rzeszowa. Łącznie wybrano 10 podmiotów

RZESZÓW. Postępowanie dotyczy dostawy niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.

Reklama