Rzeszów - Środa, 05.08.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Znaleziono ciało

Dodano: 29.07.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Tragicznie zakończyły się kilkudniowe poszukiwania zaginionego 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dziś rano odnaleziono ciało mężczyzny.

Zaginięcie 38-latka zostało zgłoszone przez jego bliskich. Ostatni raz widziany był przez nich w czwartek 23 lipca 2026 roku około godz. 22:30. Wyszedł z domu z zamiarem wyjazdu do Lublina. Od tego czasu kontakt z nim się urwał.

W poszukiwania 38-latka zaangażowani byli m.in. policjanci, strażacy ochotnicy oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, którzy przeszukali las w Bratkowicach z wykorzystaniem służbowego quada. Policjanci prowadzili również działania poszukiwawcze z powietrza, przy użyciu drona, co pozwoliło sprawdzić rozległe i trudno dostępne obszary.

W środę, 29 lipca 2026 r., po godz. 9:00 policjanci z komisariatu przy ul. Wołyńskiej odnaleźli ciało mężczyzny w jednym z bloków przy ul. Lewakowskiego.

Na miejscu funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności procesowe, ustalili świadków i zabezpieczyli dowody. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę śmierci.

Policjanci dziękują wszystkim zaangażowanym w poszukiwania i proszą o usunięcie wizerunku mężczyzny ze swoich zasobów.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Rzeszów

Plaza organizuje zbiórkę dla kobiet z Ukrainy

RZESZÓW. 8 marca 2022 r. z okazji Dnia Kobiet CH Plaza przeprowadzi zbiórkę dla kobiet z Ukrainy pod hasłem „Kobietom w potrzebie”. Zbierane będą środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież.

Rzeszów

W Full Markecie powstał punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. W budynku Full Marketu przy ul. Rejtana 53 przygotowano ppnad 500 miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

WSIiZ uruchamia świetlicę dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

RZESZÓW. Uczelnia chce zapewnić uchodźcom trochę spokoju i odpoczynku.

Rzeszów

Kolejny krok w kierunku budowy aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie studium wykonalności dla budowy parku wodnego w Rzeszowie. Będzie ono zawierało m.in. analizy dotyczące kosztów, technologii budowy oraz funkcji aquaparku.

Rzeszów

Potrzebni wolontariusze do pomocy uchodźcom w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto poszukuje wolontariuszy do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Aby się zgłosić, wystarczy uzupełnić formularz online.

Rzeszów

Władze Rzeszowa prowadzą rozmowy dyplomatyczne w sprawie Ukrainy

​RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek prowadzi rozmowy z dyplomatami z całego świata, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji uchodźców i wspierać Ukrainę w walce z agresją rosyjską.

Reklama