Rzeszów - Wtorek, 04.08.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Znaleziono ciało

Dodano: 29.07.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Tragicznie zakończyły się kilkudniowe poszukiwania zaginionego 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dziś rano odnaleziono ciało mężczyzny.

Zaginięcie 38-latka zostało zgłoszone przez jego bliskich. Ostatni raz widziany był przez nich w czwartek 23 lipca 2026 roku około godz. 22:30. Wyszedł z domu z zamiarem wyjazdu do Lublina. Od tego czasu kontakt z nim się urwał.

W poszukiwania 38-latka zaangażowani byli m.in. policjanci, strażacy ochotnicy oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, którzy przeszukali las w Bratkowicach z wykorzystaniem służbowego quada. Policjanci prowadzili również działania poszukiwawcze z powietrza, przy użyciu drona, co pozwoliło sprawdzić rozległe i trudno dostępne obszary.

W środę, 29 lipca 2026 r., po godz. 9:00 policjanci z komisariatu przy ul. Wołyńskiej odnaleźli ciało mężczyzny w jednym z bloków przy ul. Lewakowskiego.

Na miejscu funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności procesowe, ustalili świadków i zabezpieczyli dowody. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę śmierci.

Policjanci dziękują wszystkim zaangażowanym w poszukiwania i proszą o usunięcie wizerunku mężczyzny ze swoich zasobów.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Reklama