Rzeszów - Poniedziałek, 26.01.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych 14-latki i 15-latka

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nie żyją 14-letnia mieszkanka Rzeszowa i 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, których poszukiwano od wczoraj. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy oraz ratownicy z psami ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami (STORAT). Ciała nastolatków odnaleziono dzisiaj po południu na terenie Rzeszowa.

W piątek (10.10) policjanci z rzeszowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Dziewczynka wyszła z domu rano z zamiarem udania się do szkoły, do której nie dotarła. Nie powróciła również do miejsca zamieszkania. Około godz. 18:00 po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi. Od tamtej pory jej telefon był nieaktywny.

Równolegle, policjanci z komendy w Sanoku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy z psami prowadzili poszukiwania zaginionych nastolatków. Z ustaleń policji wynika, że nastolatkowie spotkali się w centrum Rzeszowa.

W sobotę po południu policjanci odnaleźli ich ciała. Decyzją prokuratora, zabezpieczono je do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Rzeszów

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mają nowe motocykle BMW

RZESZÓW. Funkcjonariusze od piątku patrolują na nich drogi Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Przejazd kolejowy na ul. Langiewicza zamknięty do 26 sierpnia

RZESZÓW. Do piątku potrwają prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Włamał się do mieszkania, wziął prysznic i zrobił sobie kanapki

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pracowali nad wyjaśnieniem nietypowej kradzieży, do której doszło w jednym z mieszkań w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejne przystanki autobusowe będą modernizowane

RZESZÓW. 77 kolejnych przystanków autobusowych zostanie przebudowanych w Rzeszowie. Staną przy nich nowe wiaty z podświetlanym rozkładem jazdy. Nowa nawierzchnia zatoczek będzie betonowa.

Rzeszów

Dodatek węglowy. Gdzie w Rzeszowie złożysz wniosek?

RZESZÓW.Od środy w Rzeszowie działa punkt, w którym przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego.

Rzeszów

Prace na ul. Matysowskiej wydłużone o jeden dzień

RZESZÓW. W czwartek na ul. Matysowskiej w Rzeszowie kontynuowane będą prace przy układaniu nawierzchni. W związku z tym nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej.

Reklama