Rzeszów - Sobota, 24.01.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych 14-latki i 15-latka

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nie żyją 14-letnia mieszkanka Rzeszowa i 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, których poszukiwano od wczoraj. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy oraz ratownicy z psami ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami (STORAT). Ciała nastolatków odnaleziono dzisiaj po południu na terenie Rzeszowa.

W piątek (10.10) policjanci z rzeszowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Dziewczynka wyszła z domu rano z zamiarem udania się do szkoły, do której nie dotarła. Nie powróciła również do miejsca zamieszkania. Około godz. 18:00 po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi. Od tamtej pory jej telefon był nieaktywny.

Równolegle, policjanci z komendy w Sanoku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy z psami prowadzili poszukiwania zaginionych nastolatków. Z ustaleń policji wynika, że nastolatkowie spotkali się w centrum Rzeszowa.

W sobotę po południu policjanci odnaleźli ich ciała. Decyzją prokuratora, zabezpieczono je do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie kolejny przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Radni podczas wtorkowej sesji przekazali 1,2 mln zł na budowę prawoskrętu przy Filharmonii Podkarpackiej.

Rzeszów

Zmarł prof. Stanisław Kuś, wieloletni rektor Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. W wieku 95 lat odszedł prof. dr. hab. inż. Stanisław Kuś, doktor honoris causa PRz, wieloletni Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Radni zdecydowali: Będzie "Park Niezapominajki"

RZESZÓW. Teren zielony na osiedlu im. Franciszka Kotuli, w rejonie hipermarketu B1, będzie nosił nazwę „Park Niezapominajki”.  

Rzeszów

Tragedia na Żwirowni. Nie żyje 25-letni mężczyzna

RZESZÓW. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 25-letniego mężczyzny, który wraz z kolegą zaczął się topić podczas kąpieli na Żwirowni. Poszkodowani, to obywatele Indii, studiujący w Rzeszowie.

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Szczecina

RZESZÓW. Już wkrótce lotnisko w Jasionce poszerzy swoją ofertę o loty do Szczecina.

Rzeszów

Zderzenie rowerzystów na ul. Kwiatkowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia z udziałem nietrzeźwych kierowców jednośladów.

Rzeszów

Rzeszów pomoże miejscowości dotkniętej powodzią

RZESZÓW. Powodzie spowodowały wiele zniszczeń w Podkarpackich miejscowościach. W ramach pomocy dla poszkodowanych, władze stolicy innowacji zdecydowały się wesprzeć finansowo poszkodowanych.

Rzeszów

Rzeszowska uczelnia z wysoką pozycją w globalnym rankingu U-Multirank

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdobyła wysokie noty, aż w 15 kategoriach międzynarodowego rankingu uczelni U-Multirank.

Reklama