Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych 14-latki i 15-latka

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nie żyją 14-letnia mieszkanka Rzeszowa i 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, których poszukiwano od wczoraj. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy oraz ratownicy z psami ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami (STORAT). Ciała nastolatków odnaleziono dzisiaj po południu na terenie Rzeszowa.

W piątek (10.10) policjanci z rzeszowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Dziewczynka wyszła z domu rano z zamiarem udania się do szkoły, do której nie dotarła. Nie powróciła również do miejsca zamieszkania. Około godz. 18:00 po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi. Od tamtej pory jej telefon był nieaktywny.

Równolegle, policjanci z komendy w Sanoku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy z psami prowadzili poszukiwania zaginionych nastolatków. Z ustaleń policji wynika, że nastolatkowie spotkali się w centrum Rzeszowa.

W sobotę po południu policjanci odnaleźli ich ciała. Decyzją prokuratora, zabezpieczono je do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Rzeszów

W weekend zmiana czasu na letni. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 28 na 29 marca 2020r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Targowisko przy ul. Dworaka będzie zamknięte

RZESZÓW. W związku z nowymi obostrzeniami rządu w związku z pandemią koronawirusa zdecydowano, że targowisko miejsce będzie nieczynne.

Rzeszów

Urząd Miasta, firmy i instytucje w Rzeszowie zgaszą światło podczas "Godziny dla Ziemi"

RZESZÓW. 28 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF.

Rzeszów

Miasto przekaże 500 tys. zł na pomoc dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. Z wielu stron płynie pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Rodząca zgłosiła się do szpitala Pro Familia z mężem objętym kwarantanną

RZESZÓW. Dużą nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta w ciąży, która przychodząc do szpitala specjalistycznego Pro Familia wraz z mężem, zataiła fakt, że ten jest objęty kwarantanną. Szpital zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Rzeszów

Maseczki ochronne w Szpitalu Miejskim na wyczerpaniu. Apel do mieszkańców

RZESZÓW. „Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego” – to akcja zorganizowana przez szpital przy ul. Rycerskiej skierowana do mieszkańców miasta i województwa, którzy mogą pomóc w dostarczeniu deficytowych produktów.

Reklama