Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Tragiczny pożar w Wysokiej Głogowskiej. Nie żyje 70-letni mężczyzna

Dodano: 26.04.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 70-letni mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Wysoka Głogowska w powiecie rzeszowskim. Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.

Zgłoszenie o pożarze policjanci otrzymali około godz. 19.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły już jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej. W trakcie działań strażacy ujawnili w budynku zwłoki mieszkającego tam 70-letniego mężczyzny. W domu znajdował się piec grzewczy typu koza, który mógł być przyczyną pożaru. Na chwilę obecną służby wykluczają udział osób trzecich.

Decyzją prokuratora ciało 70-latka zabezpieczono do dalszych badań.

Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są w trakcie wyjaśniania. We wtorek na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaru.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy zmienią się godziny bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla osób bezrobotnych?

RZESZÓW. Z wnioskiem o zmianę godzin wystąpił radny Mateusz Szpyrka.

Rzeszów

Wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Kierowca miał 1,7 promila

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło 11 lutego po godz. 21 w Boguchwale.

Rzeszów

Miasto wyremontuje ul. Różaną oraz ul. Kosynierów

RZESZÓW. Prace wykonywane na  ulicach mają zakończyć się do 31 lipca 2019 roku.

Rzeszów

656 zł – oto średnia cena OC w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie średnia składka spadła aż o 3,5%.

Rzeszów

Unieważniono przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Przetarg został unieważniony z prostej przyczyny: oferta wykonawcy przekracza wymagania finansowe miasta o prawie 10 mln zł.

Rzeszów

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Reklama