Rzeszów - Sobota, 18.05.2024
Reklama

Tragiczny wypadek na A4 koło Rzeszowa. Nie żyją dwie osoby, kilkanaście rannych

Dodano: 22.09.2023 r.

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na autostradzie A4 koło Rzeszowa. Bus przewożący osoby z niepełnosprawnością dachował po zderzeniu z samochodem osobowym. W wypadku zginęły dwie osoby, siedem trafiło do szpitali. Utrudnienia na autostradzie mogą potrwać kilka godzin.
 
Do wypadku doszło około godz. 8.30 na autostradzie A4 na wysokości Rudnej Małej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący busem iveco, jadący w kierunku Korczowej, podczas zmiany pasa ruchu, zderzył się z bmw jadącym lewym pasem. Bus dachował, zatrzymując się na barierach na pasie zieleni. Busem podróżowało 15 osób, w tym osoby z niepelnosprawnościami. W wypadku zginęły dwie osoby. Siedem osób zostało przewieizonych do szpitali. Jedną z nich zabrał helikopter Loticzego Pogotowia Ratunkowego. Pozostałym osobom udzielono pomocy medycznej. 
 
Na miejscu wypadku trwa akcja ratunkowa. Autostrada w kierunku Przemyśla jest całkowicie zablokowana.Samochody jadące od Krakowa, w Ropczycach kierowane są na drogę krajową nr 94.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

BĘDZIE BEZPIECZNIEJ

Doświetlą przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Doświetlenie 3 przejść dla pieszych na skrzyżowaniu w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 na rzeszowskim osiedlu Słocina, to jeden z 9 projektów z województwa podkarpackiego, które będą dofinansowane z rządowego programu.

Rzeszów

Poranne wypadki na ul. Witolda w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, na ul. Witolda doszło do dwóch wypadków. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jak informuje rzeszowska policja, w obydwu przypadkach przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierujących samochodami.

Rzeszów

Zmarł Stanisław Sienko, były zastępca Prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. W wieku 63 lat odszedł Stanisław Sienko, dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, wieloletni wiceprezydent Rzeszowa.

NAJWIĘKSZA INWESTYCJIA DROGOWA W RZESZOWIE

Na jakim etapie jest budowa Wisłokostrady? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Postępują prace przy budowie Wisłokostrady. Roboty prowadzone są równolegle w kilku miejscach. Ta strategiczna dla układu drogowego miasta inwestycja ma być gotowa wiosną 2026 roku.

GRA PORUSZAJĄCA ZAGADNIENIE HANDLU LUDŹMI

Do Rzeszowa przyjedzie Escapetruck

RZESZÓW. Już wkrótce do Rzeszowa po raz pierwszy przyjedzie tzw. Escapetruck. Jest to nietypowy projekt, który ma na celu podniesienie świadomości na temat zagadnienia handlu ludźmi. Specjalna, czarna ciężarówka zaparkuje w rejonie...

Rzeszów

Awaria kanalizacji deszczowej na ul. Szopena. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wczoraj na ul. Szopena w Rzeszowie wykryto rozszczelnienie w kanale głównym kanalizacji deszczowej o średnicy 400 mm. Pracownicy MPWiK rozpoczęli naprawę uszkodzonej rury. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwie kobiety oszukane metodą „na wypadek”. Mieszkanka Rzeszowa straciła 64 tys. zł

RZESZÓW. Mimo tego, że przestępcy używają znanych już metod wyłudzenia pieniędzy, szczególnie od osób starszych, nadal zdarzają się przy przypadki, w których zmanipulowani seniorzy przekazują przestępcom swoje oszczędności, będąc przekonanym, że w...

Sportowe emocje na basenie przy ul. Matuszczaka

Ok. 300 zawodników weźmie udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 300 zawodników z 25 krajów weźmie udział w Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody, które odbędą się od 8 do 14 lipca 2024 r. na basenie przy ul. Matuszczaka...

Reklama