Rzeszów - Wtorek, 30.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

Dodano: 03.11.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Na drodze ekspresowej S19 w Nienadówce, doszło do tragicznego wypadku. 65-latek kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym Dafem. Kierowca osobówki zginął na miejscu, jego pasażerka trafiła do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj około godz. 11:30 na drodze ekspresowej S19 na wysokości miejscowości Nienadówka w powiecie rzeszowskich. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 65-letni kierowca volkswagena (mieszkaniec powiatu niżańskiego), jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja. W wyniku zderzenia volkswagen wjechał do rowu.
Reklama
Po zderzeniu kierujący DAF’em, zderzył się dodatkowo z jadącym w kierunku Rzeszowa innym samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Mimo reanimacji życia 65-latka kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Przewożona przez niego pasażerka, z obrażeniami trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

W rejonie wypadku występują utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublina.
 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Langiewicza w Rzeszowie. Auto wjechało w drzewo, kierowca był pijany

RZESZÓW. 20-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Jeden z dwójki pasażerów poniósł śmierć na miejscu. 20-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Robot chirurgiczny za 5,5 mln zł. Fijołek: Historyczny moment w rozwoju rzeszowskiego szpitala

RZESZÓW. Kliniczny Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie wzbogacił się o wartego blisko 5,5 mln zł nowoczesnego robota chirurgicznego. Urządzenie będą wykorzystywali urolodzy, ginekolodzy i...

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z rekordowym wzrostem w segmencie cargo

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad dziesięciokrotny wzrost usług cargo w porównaniu z poprzednim rokiem odnotował Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. W październiku 2025 roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad milion towarów. To bezprecedensowy wynik.

Reklama