Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na trasie S19 w Stobiernej. W wyniku czołowego zderzenia renaulta z volkswagenem na miejscu zginęli obaj kierujący samochodami. Ciężko ranne zostało dziecko podróżujące volkswagenem. Trasa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Lublina, kierujący renault scenic z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem przejechał przez wysepkę rozdzielającą jezdnie, uderzył w znak drogowy i wjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa, kierującym volkswagenem golfem.
Reklama
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obydwaj kierujący. Ciężko ranne zostało również podróżujące golfem dziecko w wieku ok. 10 lat, które zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Po wypadku zablokowana jest całkowicie trasa S19 w kierunku Rzeszowa. Jadących od strony Niska, policjanci kierują na drogę wojewódzką nr 878 (dawna droga krajowa nr 19, na Sokołów Małopolski). Ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem. Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci rzeszowskiej drogówki. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Rzeszów

65 mln zł dofinansowania na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Koszt całej inwestycji miasto szacuje na około 173 mln zł. 

Rzeszów

Burzą starą halę sportową przy I LO w Rzeszowie. W jej miejsce powstanie nowa

RZESZÓW. Prace przy wyburzeniu potrwają do końca czerwca.

Rzeszów

Docieplą przedszkola i szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację sześciu budynków przedszkoli i szkół w Rzeszowie. Poza ociepleniem ścian zaplanowano tu także inne roboty budowlane.

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Reklama