Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na trasie S19 w Stobiernej. W wyniku czołowego zderzenia renaulta z volkswagenem na miejscu zginęli obaj kierujący samochodami. Ciężko ranne zostało dziecko podróżujące volkswagenem. Trasa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Lublina, kierujący renault scenic z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem przejechał przez wysepkę rozdzielającą jezdnie, uderzył w znak drogowy i wjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa, kierującym volkswagenem golfem.
Reklama
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obydwaj kierujący. Ciężko ranne zostało również podróżujące golfem dziecko w wieku ok. 10 lat, które zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Po wypadku zablokowana jest całkowicie trasa S19 w kierunku Rzeszowa. Jadących od strony Niska, policjanci kierują na drogę wojewódzką nr 878 (dawna droga krajowa nr 19, na Sokołów Małopolski). Ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem. Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci rzeszowskiej drogówki. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie osobówki z pojazdem wojskowym na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

RZESZÓW. 60-letek kierujący kią, zderzył się z wojskowym rosomakiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rzeszów

"Nie dla piekła kobiet". Dziś manifestacja w Rzeszowie

RZESZÓW. Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego zbiorą się dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Reklama