Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na ul. Lubelskiej. Kierujący oplem astrą, jadąc w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej, życia 73-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Opel Astra, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku ulicy Wyzwolenia, na skrzyżowaniu z ulica Borową, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę.

73-letni pieszy, mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą. Mimo podjętej akcji ratunkowej, w wyniku odniesionych obrażeń, pieszy zmarł na miejscu. 25-letni kierujący oplem, mieszkaniec gminy Trzebownisko był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sześć ognisk koronawirusa w Rzeszowie. Największe w szpitalu „na górce”

RZESZÓW. Sanepid przekazał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w stolicy województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Wyróżnienie dla Rzeszowa za rozbudowę ul. Podkarpackiej

RZESZÓW. Rzeszów otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku i Budowa XXI w. za rozbudowę ul. Podkarpackiej na odcinku od ul. 9 Dywizji Piechoty do granic miasta.”

Rzeszów

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Rzeszów

Dominika Kulaga z Rzeszowa Mistrzynią Polski w pływaniu

RZESZÓW. Dominika Kulaga, studentka psychologii Collegium Humanum w Rzeszowie, zdobyła złoty i brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła nowy rok akademicki

RZESZÓW. 9 października zainaugurowano 70 jubileuszowy rok akademicki na Politechnice Rzeszowskiej . Uroczystość odbyła się w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Rzeszów

Znamy listę projektów do głosowania w ramach RBO na 2021 rok

RZESZÓW. 93 zadania znalazły się na liście projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Rzeszów

3-miesięczny areszt dla nożownika z Nowego Miasta

RZESZÓW. Zarzut usiłowania rozboju usłyszał 24-latek, który grożąc nożem żądał pieniędzy od kilku przypadkowych osób na Nowy Mieście. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do...

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Reklama