Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

Dodano: 12.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na ul. Lubelskiej. Kierujący oplem astrą, jadąc w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej, życia 73-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Opel Astra, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku ulicy Wyzwolenia, na skrzyżowaniu z ulica Borową, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę.

73-letni pieszy, mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą. Mimo podjętej akcji ratunkowej, w wyniku odniesionych obrażeń, pieszy zmarł na miejscu. 25-letni kierujący oplem, mieszkaniec gminy Trzebownisko był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pędził 155 km/h w miejscu gdzie obowiązywało 70 km/h. Miał zakaz prowadzenia

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 22-latka, których przekroczył dozwoloną prędkość o 85 km/h. Jak się okazało, mężczyzna miał jeszcze kilka innych wykroczeń na sumieniu.

Rzeszów

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zwalnia rodziców z opłaty za żłobek

RZESZÓW. Rodzice dzieci uczęszczających do miejskich żłobków, będą zwolnieni z opłat za okres, w którym placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Reklama