Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

Dodano: 13.04.2020 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło dziś w nocy, po godz. 2:00 na ul. Piłsudskiego. Jak ustalili policjanci, kierujący mercedesem jadąc ul. Piłsudskiego w stronę centrum miasta, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup sygnalizacji, na wysokości skrzyżowania z ul. Kolejową. Kierowca zginął na miejscu.

Samochód prowadził młody mężczyzna, którego tożsamość próbują teraz ustalić policjanci. Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Rzeszów

Nowe szczegóły dotyczące wypadku na budowie przy ul. Bałtyckiej

RZESZÓW.  Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej.

Reklama