Rzeszów - Wtorek, 27.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie

– Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu dwóch nissanów trzy osoby poniosły śmierć. Droga krajowa nr 9 jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy – poinformowała nadkom. Ewelina Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 9.  Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że kierujący białym nissanem qashqai, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z drugim samochodem marki Nissan.

W wypadku śmierć poniosły trzy osoby:  12-letnia pasażerka z jednego z pojazdów oraz 71-letni kierujący i 70-letnia pasażerka z drugiego. Kierujący jednym z nissanówzostał przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby ratunkowe. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora i mają na celu dokładne ustalenie przyczyn i przebiegu wypadku.

Droga krajowa nr 9 pozostaje zablokowana. Wprowadzono objazy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez miasto Głogów Młp.

Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

XXII Dzień Papieski w Rzeszowie. Kwesta uliczna, bieg papieski i wioska papieska

RZESZÓW. Tegoroczna edycja Dnia Papieskiego odbędzie się pod hasłem „Blask Prawdy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowe sklepy i perfumeria na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Firma Lagardere Travel Retail rozbuduje strefę komercyjno-gastronomiczną w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. W części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego powstaną nowe sklepy oraz perfumeria.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże ulepszać transport w Rzeszowie i sąsiednich gminach

RZESZÓW. Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej będą zbierać i analizować dane, a także prowadzić ankiety wśród mieszkańców miasta i okolic.

Rzeszów

Karpaty na Widelcu. Co zjemy na festiwalu? [MENU]

RZESZÓW. Festiwal odbędzie się w dniach 24 - 25 września na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Otwarto ogród kieszonkowy przy ul. Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mini park powstał na terenie o powierzchni 20 arów. Są tu m.in. parklety wypoczynkowe, ławki, siłownia oraz zadarzona pergola.

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Reklama