Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Grzegorzówce. Motorowerzysta zginął na miejscu

Dodano: 04.09.2020 r.

Zdjęcie z miejsca wypadku, fot. KWP Rzeszów
Zdjęcie z miejsca wypadku, fot. KWP Rzeszów
GRZEGORZÓWKA. 50-letni motorowerzysta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godz. 10:00 w Grzegorzówce w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 50-letni mężczyzna kierujący motorowerem, jadąc od miejscowości Wólka Hyżneńska, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i  uderzył w betonowy przepust. 50-letni mieszkaniec gminy Hyżne zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady na miejscu zdarzenia, niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Reklama