Rzeszów - Poniedziałek, 26.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w pow. rzeszowskim. Drzewo spadło na samochód, kierowca zginął na miejscu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Przewrotnem. Najprawdopodobniej na skutek silnego podmuchu wiatru, na jadący samochód spadło drzewo. Pomimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 19:30, w miejscowości Przewrotne, w powiecie rzeszowskim. Panowały wówczas trudne warunki atmosferyczne. Jak wstępnie ustalili policjanci, na jadący w kierunku Raniżowa samochód marki fiat, spadło drzewo. Autem podróżowały dwie osoby. 25-letni kierowca zginął na miejscu. 26-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Utrudnienia w związku z Biegiem Niepodległości

RZESZÓW. W związku z czwartkowym Biegiem Niepodległości część ulic będzie zamknięta. Niewielkie utrudnienia wystąpią też w związku z obchodami Święta Niepodległości.

Rzeszów

Kolejna weekendowa akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. 13 i 14 listopada Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym, przeprowadzi ponownie na terenie urzędu akcję szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

"Wspólnie przeciwko oszustom". Miasto i policja w ochronie seniorów

RZESZÓW. W rzeszowskim Ratuszu odbyła się konferencja prasowa inaugurująca kampanię społeczną „Wspólnie przeciwko oszustom”. Obecne były władze miasta i przedstawiciele policji.

Rzeszów

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Jak co roku w Rzeszowie odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości. W programie hymn, apel pamięci i pokazy laserowe.

Rzeszów

"Rzeszów to my". Rozdanie nagród za meldunek w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejni rzeszowianie odebrali nagrody za udział w loterii meldunkowej. Tym razem zostały rozlosowane: laptop dla graczy, hulajnoga elektryczna i sportowy smartwatch. W akcji można wziąć udział jeszcze do końca roku.

Rzeszów

Pierwszy krok w kierunku połączenia ul. Wyspiańskiego z Hoffmanowej

RZESZÓW. Miasto szuka firmy, która opracuje dokumentację projektową połączenia ulic Wyspiańskiego i Hoffmanowej, w tym budowy wiaduktu nad torami. Wykonawca może zostać wybrany jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Uczeń rzeszowskiej szkoły sportowej w półfinale "Mam Talent"

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w półfinałowym odcinku „Mam Talent” wystąpi Bartek Ataman, uczeń Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Przerwa serwisowa w ZTM. W piątek i w sobotę utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Jak poinformował rzeszowski ZTM, 12 i 13 listopada, z powodu konserwacji systemów, nieczynny będzie cały system obsługi informatycznej pasażerów.

Reklama