Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku w Strażowie. 78-letni pieszy prawdopodobnie stracił równowagę, zachwiał się i wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16:00 w Strażowie w gminie Krasne. Jak wstępnie ustalili policjanci, 35-latek, kierujący ciągnikiem rolniczym, jadąc drogą gminną, omijał pieszego. W pewnym momencie, pieszy najprawdopodobniej stracił równowagę, zachwiał się i wpadł pod koła przyczepy. Mężczyzna zginął na miejscu.
 
Kierujący ciągnikiem, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ustalili, że pieszy to 78-letni mieszkaniec Strażowa. Jego ciało, decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Rzeszów

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i zatoczki w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto wybrało firmę, która przebuduje zatoczki autobusowe w Rzeszowie i postawi nowe wiaty. Koszt inwestycji to 8,9 mln zł.

Rzeszów

Miasto rozdaje mieszkańcom maseczki

RZESZÓW. Ponad 800 tys, jednorazowych maseczek trafi do mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza partia, 381 tys. sztuk, już dotarła.  Ich rozwiezieniem zajęli się strażacy z jednostek OSP. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Reklama