Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Transmisja online z uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

Dodano: 18.01.2022 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już 19 stycznia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie rozeszły się w kilka godzin, stąd też decyzja o przeprowadzeniu transmisji na żywo online z uroczystości.

Obchody 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa rozpoczną się o godz. 18.00. Na początku przedstawiona zostanie krótka historia Miasta Rzeszowa. W dalszej części odbędzie się ceremonia nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa dla dr. h.c. Tadeusza Ferenca, byłego prezydenta miasta.

Kolejnym punktem programu będzie pokaz akrobatyki sportowej i powietrznej w wykonaniu zawodników Klubu Akrobatyki Stal Rzeszów.

Wydarzenie zakończy koncert Waldemara Malickiego, który wystąpi w czteroosobowym składzie, zatytułowany „Naga prawda o klasyce”.

Całą uroczystość można obejrzeć w domowym zaciszu. Wydarzenie transmitowane będzie online na żywo na trzech kanałach w serwisach społecznościowych: FB Rzeszów - stolica innowacji, FB Estrada Rzeszowska oraz YT Estrady Rzeszowskiej. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Rzeszów

Powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW, POLSKA. Na realizację programu w bieżącym roku przeznaczono 50 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

NFZ zaprasza do Podkarpacia na zabiegi usunięcia zaćmy. Kuszą krótkimi terminami oczekiwania

RZESZÓW. Średni czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy wynosi 45 dni.

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów zostanie rozdanych 200 kasków rowerowych

RZESZÓW. 200 kasków rowerowych zostanie rozdanych podczas finału akcji na rzecz bezpieczeństwa pt. „Nie kręcę bez kasku”.

Rzeszów

PKS poszukuje przewoźnika do obsługi 39 linii komunikacyjnych

RZESZÓW. W przetargu mowa również o co najmniej 30 autobusach, które musi posiadać zwycięzca konkursu.

Rzeszów

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE]

RZESZÓW. Youtuber z Rzeszowa uderzył i odepchnął bezdomnego, z którym chwilę wczesniej rozmawiał.

Reklama