Rzeszów - Niedziela, 15.06.2025
Reklama

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W nocy z soboty na niedzielę, zaczepili grupę osób wychodzących z lokalu przy ul. Krakowskiej. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w trakcie której mężczyźni pobili cztery osoby.

W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia. Na miejscu okazało się, że kilka osób wychodzących lokalu zostało zaczepionych przez nieznanych mężczyzn.

Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny w trakcie, której napastnicy pobili 4 osoby, trzech mężczyzn i kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy pokrzywdzonym. Dwóch z nich zostało przewiezionych do szpitala.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu. To 26 i 24- letni mieszkańcy powiatu niżańskiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili również trzeciego podejrzanego, którym okazał się 20-letni mieszkaniec także powiatu niżańskiego. W poniedziałek mężczyzna zgłosił się do komendy. On również został zatrzymany.
Reklama
Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przesłuchali pokrzywdzonych i świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia. Podejrzani przyznali się do winy i skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zdewastował autobus miejski, miał ponad 2,5 promila alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który uszkodził autobus komunikacji miejskiej. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Straty oszacowano na blisko 50 tys. zł.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Reklama