Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 24.07.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W nocy z soboty na niedzielę, zaczepili grupę osób wychodzących z lokalu przy ul. Krakowskiej. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w trakcie której mężczyźni pobili cztery osoby.

W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia. Na miejscu okazało się, że kilka osób wychodzących lokalu zostało zaczepionych przez nieznanych mężczyzn.

Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny w trakcie, której napastnicy pobili 4 osoby, trzech mężczyzn i kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy pokrzywdzonym. Dwóch z nich zostało przewiezionych do szpitala.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu. To 26 i 24- letni mieszkańcy powiatu niżańskiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili również trzeciego podejrzanego, którym okazał się 20-letni mieszkaniec także powiatu niżańskiego. W poniedziałek mężczyzna zgłosił się do komendy. On również został zatrzymany.
Reklama
Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przesłuchali pokrzywdzonych i świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia. Podejrzani przyznali się do winy i skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Rzeszów

Zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 19 do 23 października 2020 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Nowe limity pasażerów w MPK. Ile osób wsiądzie do autobusu?

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od dziś nowymi zasadami, autobusami może podróżować ograniczona liczba osób. Ile pasażerów może wsiąść do poszczególnych modeli pojazdów rzeszowskiej komunikacji miejskiej?

Reklama