Rzeszów - Piątek, 07.08.2026
Reklama

Trzy wypadki w Rzeszowie i powiecie. Cztery osoby zostały ranne

Dodano: 05.08.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorkowe popołudnie policjanci rzeszowskiej drogówki pracowali na miejscu trzech wypadków, do których doszło w Rzeszowie oraz na terenie powiatu. W zdarzeniach rannych zostały łącznie cztery osoby. Najpoważniejszy wypadek wydarzył się w Trzebownisku, gdzie ciężarowy mercedes uderzył w osobowego volkswagena.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do służb około godz. 13. Według wstępnych ustaleń policjantów 27-letni kierowca ciężarowego mercedesa z przyczepą najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jadącego przed nim volkswagena. Ranni zostali 64-letni kierowca samochodu osobowego oraz jego 59-letnia pasażerka.

Kolejny wypadek wydarzył się po godz. 13.30 na ul. Ciepłowniczej w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 87-letni rowerzysta, wyjeżdżając z ogródków działkowych i włączając się do ruchu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 25-letniemu kierowcy fiata. Ranny senior został przewieziony do szpitala.

Do trzeciego zdarzenia doszło po godz. 16.30 w miejscowości Turza. Jak ustalili funkcjonariusze, 45-letni kierowca iveco, jadąc od strony Raniżowa w kierunku Sokołowa Małopolskiego, z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Pomocy medycznej wymagał 39-letni pasażer.

Dokładne przyczyny i okoliczności wszystkich zdarzeń wyjaśniają policjanci.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Reklama