Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Tymczasowe zmiany w obsłudze klientów w placówkach ZUS i COT

Dodano: 02.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W rzeszowskim oddziale ZUS przeprowadzone zostaną prace serwisowe, w związku z czym interesanci będą mieli ograniczony wachlarz dostępnych usług.

W związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac serwisowych systemu informatycznego ZUS, 2 sierpnia (piątek) od godziny 14:00 obsługa klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będzie prowadzona w ograniczonym zakresie.

Zarówno w placówkach ZUS, jak i Centrum Obsługi Telefonicznej, możliwe będzie uzyskanie jedynie informacji ogólnych, które nie wymagają weryfikacji danych w naszym systemie informatycznym.

Możliwe będzie złożenie każdego dokumentu i wniosku, ale nie będzie możliwe wydanie zaświadczeń „od ręki”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Rzeszów

Rzeszowskie pogotowie ma nową karetkę

RZESZÓW. Pracownicy WSPR w Rzeszowie otrzymali nowy ambulans. Kluczyki do karetki wręczyła dziś osobiście Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Rzeszów

Do Rzeszowa przyjedzie "wątrobus"

RZESZÓW. Rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań poziomu stłuszczenia wątroby. 20 sierpnia do Rzeszowa przyjedzie „wątrobus”.

Rzeszów

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Rzeszów

Coraz więcej pasażerów na lotnisku w Jasionce

Zarząd lotniska w Jasionce podsumował miniony miesiąc, pierwszy od początku pandemii, w którym odbywały się regularne loty międzynarodowe. Obsłużono blisko 23 tysiące pasażerów.

Rzeszów

Trzeci peron i przejście podziemne na stacji Rzeszów Główny już prawie gotowe

RZESZÓW. Modernizacja stacji Rzeszów Główny zbliża się powoli ku końcowi. Jeszcze w tym miesiącu będzie można skorzystać z trzeciego peronu oraz podziemnego przejścia. Na jesieni zostaną uruchomione windy i schody ruchome.

Reklama