Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

Dodano: 14.02.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zbiegowiska i bójki. We wtorek w rejonie galerii Millenium Hall w Rzeszowie starła się grupa kilkudziesięciu pseudokibiców. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikacje osób uczestniczących w zdarzeniu. Wczoraj zatrzymali pierwszego mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem.

We wtorek po godz. 20 w rejonie galerii handlowej Millenium Hall doszło do zbiegowiska i bójki  pomiędzy pseudokibicami klubów Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów. Policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu o godz 20.20.

W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców. Całe zajście trwało raptem 2 - 3 minuty, po czym jego uczestnicy rozbiegli się. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikację jego uczestników. Działania policjantów przyniosły pierwsze efekty.
Reklama
Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Dzisiaj zatrzymany mieszkaniec gminy Boguchwała usłyszy zarzut występku o charakterze chuligańskim polegającym na  udziale w zbiegowisku.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która zdecyduje o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych. Policjanci intensywnie pracują nad identyfikacją pozostałych uczestników zajścia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Podkarpaciu ruszyły szczepienia przeciw Covid-19

RZESZÓW. W szpitalu MSWiA w Rzeszowie zaszczepiono pierwsze osoby z tzw. grupy „0”przeciw Covid-19.

Rzeszów

Czy Rzeszów zostanie "Świetlną Stolicą Polski"? Trwa głosowanie

Trwa 12. edycja „Świeć się z Energą”, ogólnopolskiego plebiscytu, w którym wybierane są najpiękniejsze iluminacje rozświetlające polskie miasta. Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców.

Rzeszów

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej powstaje Uczelniane Archiwum

RZESZÓW. Rozpoczęto budowę budynku Uczelnianego Archiwum Politechniki Rzeszowskiej. Obiekt o wartości blisko 3,9 mln zł powstaje na terenie osiedla studenckiego. Ma być gotowy we wrześniu 2021 roku.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Szczecina pociągiem TLK Górski

RZESZÓW. W niedzielę 13 grudnia 2020 roku na tory po raz pierwszy wyjechał pociąg PKP Intercity nazwany na cześć Kazimierza Górskiego, który kursuje między Rzeszowem a Szczecinem.

Rzeszów

Od 1 stycznia zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Trzy linie komunikacji miejskiej od nowego roku pojadą wg. nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Strabag przebuduje układ komunikacyjny w centrum Rzeszowa. Podpisano umowę

RZESZÓW. Podpisano umowę z firmą Strabag, na przebudowę układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Inwestycja ma być gotowa jesienią 2022 roku.

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za pijanym kierowcą

RZESZÓW. Policjanci drogówki ścigali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Reklama