Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

Dodano: 17.04.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK o numerze bocznym 807 i prosi o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę.

Policjanci z Głogowa Małopolskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia przez nieustalonego sprawcę biletomatu mobilnego. Do uszkodzenia doszło 27 grudnia 2019 r. około godz. 8.30 w autobusie linii 22, o numerze bocznym 807, na odcinku między przystankami "Świlcza Osiedle", a  "Świlcza Nowy Dwór". Straty oszacowano na ponad 6 tys. zł. Po zdarzeniu sprawca opuścił autobus na przystanku "Krakowska Dworzysko".

Po analizie monitoringu, ustalono że podejrzany ubrany był w zieloną czapkę, czarną kurtkę z kapturem, niebieską bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim, przy ul. Wincentego Witosa 10A, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie pod nr 17 858 3374.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM wycofuje „przegubowce” z linii nr 12. Będą też trzy zmiany w rozkładzie innych linii

RZESZÓW. W związku z remontem odcinka ul. Jana Pawła II znikną tymczasowo autobusy przegubowe, które zajmują się obsługą linii nr 12.

Rzeszów

Spotkanie ws. drogi ekspresowej S19 w relacji Rzeszów Południe-Babica

RZESZÓW. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Wyższe opłaty za odbiór śmieci w Rzeszowie niemal pewne. PGE postawiło ratusz pod ścianą

RZESZÓW. Trwa II etap postępowania na dostawę opadów komunalnych do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) przy ul Ciepłowniczej.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa zmieni lokalizację

RZESZÓW. Biuro Rady Miasta, które od około 10 lat mieści się w willi przy al. Pod Kasztanami 8, zostało zmuszone do zmiany lokalu.

Rzeszów

Zakaz sprzedaży alkoholi w godzinach nocnych obejmie cały Rzeszów?

RZESZÓW.  Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej rozważy propozycje.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty w Bełchatowie

RZESZÓW. Początek spotkania w Bełchatowie o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Młp. Policja poszukuje świadków

RZESZÓW. 19-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Rzeszów

Witold Wiśniewski rezygnuje z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1

RZESZÓW. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.

Reklama