Rzeszów - Niedziela, 19.07.2026
Reklama

Utrudnienia na autostradzie A4 - samochód uderzył w bariery energochłonne pod Rzeszowem

Dodano: 15.07.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Na autostradzie A4 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego zablokowany został jeden z pasów ruchu w kierunku Krakowa.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, kierujący samochodem osobowym uderzył w bariery energochłonne.

Do kolizji doszło około godz. 7:20 na 558 kilometrze A4 na odcinku Węzeł Rzeszów Zachód- Węzeł Sędziszów, w rejonie zbiornika Czarna Sędziszowska.

Na skutek zdarzenia, zablokowany został pas ruchu w kierunku Krakowa. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 9:30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Reklama