Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Utrudnienia na ulicach Asnyka, Bardowskiego i Batorego. Zmiany w kursach MPK

Dodano: 24.10.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Od 24 do 26 października na ulicach Asnyka, Bardowskiego i Batorego wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu. W związku z tym, nastąpi zmiana w kursach autobusów komunikacji miejskiej.

Wykonawca budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego będzie w tych dniach prowadził roboty naprawcze. We wtorek (24.10) spodziewane są chwilowe utrudnienia w ruchu na ulicach Asnyka, Bardowskiego i Batorego. W czwartek (26.10) czasowe utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na ul. Batorego.  

Z kolei w środę (25.10) w godz. 8:00 – 18:00 nastąpi zamknięcie ul. Bardowskiego. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z tym, autobusy kursujące do/z ulicy Bardowskiego, tj. linie 20,22, 35, 39, 41, 45, 51, 52, 53, 54) będą rozpoczynać kursy z przystanku Pl. Wolności 04, a kończyć kursy na przystanku Pl. Wolności 01.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne zaproszenia na uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Wystąpi m.in. Urszula Dudziak

RZESZÓW. 18 stycznia 2020 o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

RZESZÓW. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

O tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” walczy już tylko 16 miast. Podkarpacie reprezentuje Rzeszów

RZESZÓW. Ruszył drugi etap Plebiscytu Miast. Rzeszów znalazł się w finałowej 16-nastce.

Rzeszów

Zamknięto Podziemną Trasę Turystyczną. Po otwarciu stanie się drugim „Hydropolis”?

RZESZÓW. Cała inwestycja kosztować będzie prawie 22 mln zł.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00.

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Reklama