Rzeszów - Czwartek, 30.04.2026
Reklama

Uwaga kierowcy! Czasowe zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na ul. Miłocińskiej

Dodano: 19.07.2024 r. / Redakcja

Na zdj. Wiadukt kolejowy na ul. Miłocińskiej, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Na zdj. Wiadukt kolejowy na ul. Miłocińskiej, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z koniecznością remontu wiaduktu kolejowego, od 22 lipca do 31 sierpnia 2024 roku zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem na ul. Miłocińskiej.

W najbliższy poniedziałek PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpoczynają remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską. Przejazd pod wiaduktem będzie zamknięty dla samochodów. Będzie jednak dopuszczony ruch pieszy i rowerowy. Zgodnie z zapowiedzią spółki, prace mogą potrwać do końca wakacji.

Kierowcy będą musieli korzystać z alternatywnych dróg. - Wjeżdżający do Rzeszowa od strony północnej, chcący dojechać np. do osiedla Baranówka czy też do ul. Miłocińskiej, będą korzystali z ulicy Warszawskiej i następnie skręcali w al. Wyzwolenia i dalej ul. Przy Torze lub Osmeckiego czy też Obrońców Poczty Gdańskiej. Jadący ul. Miłocińską w kierunku ul. Warszawskiej będą musieli korzystać przykładowo z ul. Przy Torze i al. Wyzwolenia – tłumaczy Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Jest szansa na rekord frekwencji [TRASA]

RZESZÓW. Do tegorocznego biegu zgłosiło się prawie 2000 osób. Jeżeli wszystkie dobiegną do mety, padnie rekord frekwencji rzeszowskiego biegu.

Reklama